Kontakt

kbf_logo_cmyk
Krakowskie Biuro Festiwalowe

Operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO

ul. Wygrana 2 30-311 Kraków

tel.: +48 12 354 25 00

fax: +48 12 354 25 01

mail: poczta@biurofestiwalowe.pl


Izabela Helbin

Dyrektor Krakowskiego

Biura Festiwalowego

mail: poczta@biurofestiwalowe.pl

Robert Piaskowski

Zastępca Dyrektora ds. Programowych, koordynator Programu Kraków Miasto Literatury UNESCO.

mail: piaskowski@biurofestiwalowe.pl

Urszula Chwalba

Kierownik Działu Literackiego

mail: uchwalba@biurofestiwalowe.pl

Szymon Kloska

Dział Literacki

mail: skloska@biurofestiwalowe.pl 

Michał Koza

Dział Literacki

mail: mkoza@biurofestiwalowe.pl 

Anna Zygmunt

Dział Literacki

mail: azygmunt@biurofestiwalowe.pl 

Krzysztof Żwirski

Dział Literacki

mail: kzwirski@biurofestiwalowe.pl

 

Oliwia Fryc

Współpracownik Działu Literackiego

mail: ofryc@biurofestiwalowe.pl

Twórcy Raportu 2016

Wydawca: Krakowskie Biuro Festiwalowe

Redakcja: Anna Maria Zygmunt

Współpraca: Urszula Chwalba,
Oliwia Fryc, Michał Koza,
Jakub Kulasa, Krzysztof Żwirski

Skład i oprawa graficzna: Adam Stach

Korekta: Igor Kuranda,
Grzegorz Słącz